Зустріч–обговорення на тему: «Набуття необхідних компетентностей здобувачами вищої освіти за освітньою програмою «Державні та місцеві фінанси» кафедри фінансових технологій і підприємництва відбулась 17 вересня 2021 року

Викладачі кафедри та запрошені роботодавці визначили основні знання, навички та вміння, якими має володіти майбутній фахівець за обраним напрямом профілізації.

Серед запрошених гостей–роботодавців були :

Педченко Лілія Олександрівна – начальниця управління бюджетних надходжень та операцій з фінансовим ресурсом ГУ ДКСУ у Сумській області;

Березін Микола Якович – радник Голови Сумської обласної ради з питань бюджету та соціальної політики;

Чумак Сергій Юрійович – завідувач сектору Мікро–, малого та середнього бізнесу, відділення інклюзивного типу № 10018/0153 АТ «Ощадбанк».

Зустріч розпочалась з виступу завідувачки кафедри, д. е. н., професорки Гриценко Л.Л., яка зазначила про важливість освітньої програми «Державні та місцеві фінанси» в розрізі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та необхідності співпраці кафедри, студентів та роботодавців. У своєму виступі окреслила напрями майбутньої співпраці з роботодавцями.

Гарант освітньої програми «Державні та місцеві фінанси» д.е.н., професор Рекуненко І.І. представив на розгляд роботодавцям та студентам профіль освітньої програми, перелік програмних компетентностей та результатів навчання, включені до програми освітні компоненти та їх логічну послідовність.

У другій половині зустрічі Березін М. Я. звернув увагу на важливості всебічного вивчення питання планування та бюджетування в розрізі дисциплін, що дасть можливість майбутнім фахівцям ефективно управляти фінансовими та економічними процесами на рівні держави та територіальних громад.

Своєю чергою Чумак С.Ю. зазначив про необхідність високого рівня знань фінансової звітності й на рівні суб’єктів господарювання, які є платниками податку та реципієнтами кредитних ресурсів фінансових установ.

Зустріч пройшла в дружній та продуктивній атмосфері, яку відзначили всі учасники.

Кафедра фінансових технологій і підприємництва висловлює велику вдячність за співпрацю Педченко Л. О., Березіну М. Я. та Чумаку С. Ю. і сподівається на подальшу продуктивну роботу.