Плачинда Вікторія Володимирівна
Головний економіст відділу стратегії та формулювання монетарної політики Департаменту монетарної політики та економічного аналізу, Національний банк України Випускниця 2006 р., «Банківська справа»
Як навчання в університеті (академії ) допомогло Вам досягти успіху?
Я з великою вдячністю згадую роки навчання . Я досі пам’ятаю деякі фрагменти зі своїх конспектів: базові речі та принципи гарно закарбувалися у пам’яті і сформували основу для розуміння особливостей діяльності банків та їх ролі в економіці. Отриманні знання з предметів за спеціальністю стали важливим фундаментом, який дозволив мені легко орієнтуватися у робочих питаннях і який я з часом доповнювала вже новими знаннями у сфері моїх професійних інтересів: монетарної політики Національного банку та центральних банків – таргетерів інфляції.
Гриценко Віталій Іванович
Senior Off Plan Specialist( Property Advisor), Aqua Properties, Dubai Випускник 2013 р., «Банківська справа»
Які найважливіші знання/навички Ви отримали завдяки вищій освіті ?
Я вважаю, що вища освіта відіграє велику роль в житті людини. Розвиває різнобічну особистість, яка вміє не тільки виконувати роботу, але й мислити. Окрім спеціалізованих знань людина отримує базові знання по таким предметам як економіка, політика, філософія, право, історія, іноземна мова тощо. Це базові знання, які забезпечать подальше зростання і самовдосконалення. Вища освіта також дуже важлива при влаштуванні на роботу. Для мене навчання у вищому навчальному закладі було важливим стартовим етапом для побудови майбутньої успішної кар’єри.
Обухова Тетяна Сергіївна
Бізнес-аналітик TRINETIX LLC Випускниця 2001 р., «Фінанси»
Які найважливіші навички Ви отримали завдяки вищій освіті?
Перш за все, вміння знаходити та аналізувати інформацію, пізнаючи причини та наслідки економічних явищ. Також дуже стала у нагоді підготовка з IT, її було достатньо для того, щоб ефективно використовувати в роботі з перших днів трудової діяльності.
Кремень Вікторія Михайлівна
Д.е.н., проф., викладач кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки, Київський національний університет
технологій та дизайну Випускниця 2006 р., «Фінанси»
Як навчання в університеті (академії) допомогло Вам досягти успіху?
По-перше, під час навчання я навчилася самостійно вчитися, що зараз дозволяє мені розбиратися в нових
нюансах і аспектах моєї роботи. По-друге, я отримала ґрунтовні знання із математики, статистики, фінансового аналізу та фінансового менеджменту, і одними із найважливіших для мене професійних навичок стали статистичний аналіз та аналітична обробка даних. Це дуже допомогло мені, коли я працювала в сфері фінансово- економічної журналістики та аналітики. По-третє, в академії я познайомилася із людьми, які стали для мене прикладом, з якими я працюю в одній команді, з якими я реалізую освітні, наукові та аналітичні проєкти, і які поряд все життя.
Ющенко Олександр Петрович
Директор ТОВ “Рок Кава” Випускник 2002 р., “Фінанси”
Як навчання в університеті (академії) допомогло Вам досягти успіху?
Під час навчання я зміг отримати базові знання з економіки та фінансів, вузькоспеціалізованих предметів, а також вивчав філософію, історію, політологію, соціологію та інші. Завдяки такому підходу розвивається різностороннє бачення, формуються навички мислити. Це допомагає мені знаходити застосування отриманим знанням на практиці в різних сферах та напрямках діяльності, а ще більше при організації власної справи.
Койло Вікторія
к.е.н., доцент кафедри океанічних операцій та цивільного будівництва Норвезький університет науки і технологій
Олесунн (Норвегія) Випускниця 2014 р., “Фінанси”
Як навчання в університеті (академії) допомогло Вам досягти успіху?
Можу сказати одне, що звичайно, багато речей забуваються пройдених за всі п’ять років навчання, проте цінним є те, що я знаю, де знайти, як шукати, а це значно спрощує пошуки потрібної інформації. Працюючи на теперішній посаді я зрозуміла, що дійсно ці знання отримані у виші мені допомагають, це є основи, які дають можливості для подальшого росту та вдосконалення. Дуже сильними сторонами нашої освіти, я вважаю, є методологія викладання, послідовність, логічність та компетентність наших фахівців, що дає в сумі гарні плоди. Я вважаю, що наші спеціалісти безумовно є конкурентоспроможними.
Мартинов Антон Сергійович
Керівник напрямку з активних операцій клієнтів МСБ, АТ КБ «ПриватБанк» Випускник 2010 р., «Фінанси»
Які найважливіші знання та навички Ви отримали завдяки вищій освіті?
Знання знадобилися сукупно з багатьох предметів. Особливо виділю “Фінансовий аналіз” та, як не дивно, “Логіку”. А ось навички, що дали поштовх у майбутній професії, то це: вміння публічних виступів, навички створення та візуалізації презентацій, вміння працювати в команді та нестандартно мислити.
Відменко Юлія Валеріївна
Начальник виробничого відділу, Філія “Сумська ДЕД”. Випускниця 2020 р., «Фінанси»
Я – випускниця кафедри фінансів, банківської справи та страхування ННІ БТ «УАБС» СумДУ і цим пишаюся. Обравши спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування» я здобула високоякісні професійні знання. Викладачі завжди докладали максимум зусиль при підготовці нових кваліфікованих спеціалістів та ділилися своїми знаннями зі студентами. Про свій вибір не жалкую і раджу обрати саме цей університет.
Сенча В’ячеслав Леонідович
Директор – ФОП Сенча В. Л. Випускник 2003 р., «Фінанси»
Я дуже задоволений освітою, яку здобув у вищому навчальному закладі. Навчання на кафедрі фінансів для мене було пізнавальним, цікавим і ефективним. Здобуті знання допомогли мені у досягненні успіхів у житті та моїй професійній діяльності.
Трейзуб Яна
ПАТ «Акцент-Банк» Випускниця 2016 р., «Банківська справа»
Роки навчання я згадую з посмішкою, пройшли швидко, цікаво та весело. Виш дав мені багато знань та навичок, без яких сьогодні мені важко уявити свої робочі будні. До речі, роботу мені запропонували, ще навчаючись на магістратурі, і за мою досить нетривалу кар’єру я вже встигла попрацювати в трьох банках. Однак щоразу пропозиції від роботодавців надходили все з кращими умовами, тому не жалкую за жодну свою професійну спробу. На сьогодні моя робота в А-Банку полягає в обслуговуванні роздрібних клієнтів: щодня цікаві зустрічі з різними людьми, нові враження, зміна емоцій,
одним словом, не засумуєш! Безмежно вдячна вишу за незабутні роки навчання та гідну професію!
Шкальова Александра
ПАТ «УКРГАЗБАНК» Випускниця 2016 р., «Банківська справа»
Всі фундаментальні знання, які потрібні для роботи в банку дав мені виш, за що я дуже вдячна викладацькому
складу. Хто хотів отрімувати знання – отримав їх. І дуже гарно, что спеціальність «Банківська справа» включала в собі не тільки дисципліни банківської сфери, а й весь фінансовий ринок. Зараз на рнку праці цінуються всебічно розвінені співробітники. І я розумію, что, при бажанні, фахівець банківської справи може працювати в будь-якіх фінансових установах.
Інна Чернякова (Никитина)
Центр обслуговування бізнесу Випускниця 2016 р., «Банківська справа»
Ще зі школи мріяла вчитися у виші, а у лютому 2016 року закінчила магістратуру. За весь період навчання
жодного разу не пошкодувала, що обрала саме цей навчальний заклад. Вдячна всім викладачам, особливо факультету банківських технологій за найцікавіші роки мого життя. Дуже приємно, що, незважаючи на велику Інна Чернякова (Никитина) Центр обслуговування бізнесу Випускниця 2016 р., «Банківська справа» кількість студентів, викладачі знають всіх своїх студентів в обличчя, та завжди раді бачити. Найкращий Виш!!!
Юлия Толмасова (Грибкова)
ПАТ «ПриватБанк» Випускниця 2016 р., «Банківська справа»
Спочатку навчання думала, що вибрала майбутню професію не за своїм характером і не за можливостями. Але, як виявилося, перевернувши сторінки теорії і перейшовши до практики, що ця професія для мене. Сучасні банки дуже навіть потребують непосидющих, темпераментних і люблячих спілкування молодих фахівцях. Ну а студентські роки не забудуться ніколи. Різноманітність предметів і їх подача для студентів, методики проведення семінарів, кваліфікація педагогів і просто оточення хороших і чуйних людей налаштовувало на позитив і бажання досягати високих результатів всі 5 років.
Маргарита Следзь
ПАО «Альфа-Банк» Випускниця 2016 р., «Банківська справа»
При виборі професії я вирішила, що хочу працювати в банківській сфері, тому вибір профілю був очевидний, а вищи навчальний заклад стала кращим рішенням для втілення поставленої мети. Вчитися було легко і завжди дуже цікаво. Зараз я розумію, що мої знання в банківській сфері – це результат роботи викладачів. Знання, отримані під час навчання, дуже корисні при спілкуванні з клієнтами – адже ми їх фінансові консультанти, і вони окладаються на наш досвід і знання.