Діяльність за спеціальністю у формі участі у громадських об’єднаннях

Викладачі кафедри активно займаються громадською діяльністю. У межах роботи за спеціальністю 13 викладачів кафедри є членами ГО “Банківська академія”.

Semenog_A
Семеног А. Ю. - голова ГО "Банківська академія"
Grycenko_Larisa
Гриценко Л. Л. - член ГО "Банківська академія"
Pakhnenko
Пахненко О. М. - член ГО "Банківська академія"
Pihul_Natalija
Пігуль Н. Г. - член ГО "Банківська академія"
Mordan_Jenya
Мордань Є. Ю. - член ГО "Банківська академія"
Kruhmal_Olena
Крухмаль О. В. - член ГО "Банківська академія"
Ryabushka_Lydmila
Рябушка Л. Б. - член ГО "Банківська академія"
Dehtyar_Nadija
Дехтяр Н. А. - член ГО "Банківська академія"
Lyta_Olya
Люта О. В. - член ГО "Банківська академія"
Neyneka_Olya
Дейнека О. В. - член ГО "Банківська академія"
Tsiganyuk
Циганюк Д. Л. - член ГО "Банківська академія"
Brychko_Marina
Бричко М. М. - член ГО "Банківська академія"
Kybah_Tetyana
Кубах Т. Г. - член ГО "Банківська академія"
Photo_Rubanov
Рубанов П. М. - член ГО "Банківська академія"

Головною метою Організації є сприяння всебічному розвитку Сумського державного університету, підтримка освітньої, наукової, культурної, спортивної діяльності, соціальних проектів, благочинної діяльності та волонтерського руху, надання допомоги студентам, аспірантам, викладачам та працівникам Сумського державного університету.

Основними завданнями Організації є:

• Підтримка і сприяння реалізації програм і заходів Сумського державного університету в сферах освіти, науки, культури і мистецтва, профілактики і охорони здоров’я, фізкультури і спорту, наукового, духовного і фізичного розвитку студентів, аспірантів і співробітників.
  • Сприяння розбудові мережи партнерства і міжнародного співробітництва між Сумським державним університетом та зарубіжними університетами і науковими центрами.
  • Сприяння підвищенню професійної кваліфікації викладачів Сумського державного університету.
  • Підтримка благочинної діяльності та волонтерського руху.
  • Пропаганда та підтримка традицій, розповсюдження передового педагогічного і наукового досвіду Сумського державного університету, підняття його престижу.
  • Сприяння розповсюдженню інформації щодо діяльності Сумського державного університету, профорієнтаційній роботі та залученню абітурієнтів для навчання.