УСПІШНЕ ЗАВЕРШЕННЯ ПРОГРАМИ ВІРТУАЛЬНОЇ МОБІЛЬНОСТІ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА АСПІРАНТІВ ННІ БІЄМ

У період з 31.10.2022 по 13.12.2022 року кафедрою фінансових технологій і підприємництва спільно з Латвійським університетом (Латвія), Вільнюським університетом (Литва) та Ліванським міжнародним університету (Ліван) були реалізовані програми для студентів та аспірантів Навчально-наукового інституту Бізнесу, економіки та менеджменту, а також представників університетів-партнерів. У програмі «Challenges and Opportunities of Economic Development in the Digital Era» взяли участь 128 добувачів вищої освіти (68 спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 6 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 21 спеціальності 073 «Менеджмент», 1 спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини», 21 студентів-іноземців з Вільнюського університету та Ліванського міжнародного університету, а також Університету Фоджа, 3 студенти з інших українських ЗВО). У програмі «Scientific Research Methods on the Transformation of the Financial System in the Conditions of Digitalization» взяли участь 41 здобувач вищої освіти (12 спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 11 спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 16 спеціальності «Економіка», 2 іноземних здобувача). Лекції були проведені досвідченими лекторами: к.е.н., доц. Марина Кудінська (Латвійський університет), док., проф. Раса Субачієне (Вільнюський університет), к.е.н., доц. Олена Пахненко (Сумський державний університет), к.е.н., доц. Андрій Семеног (Сумський державний університет), к.е.н., доц. Марина Бричко (Технологічний інститут Блекінге ), к.е.н., доц. Катерина Дахер (Ліванський міжнародний університет). Впродовж трьох тижнів здобувачі працювали за такими тематичними напрямками: Європейський банківський союз: структура та основи, Цифрова економіка та сучасні цифрові тренди, Фінтех: визначення, класифікація та оцінка, Фінансовий облік, Теорія ігор: всередині олігополії, Принципи ісламських фінансів, Наукові дослідження цифрової економіки: емпіричні дані та домінуючі тренди, Виклики та досягнення Fintech: аналіз та оцінка, Основи теорії ігор: економіко-математичне моделювання, стратегії та прийняття рішень, Трендовий аналіз розвитку цифрової економіки та прогнозування показників у наукових дослідженнях, Функціональні та стохастичні залежності між окремими явищами розвитку цифрової економіки з урахуванням принципів ісламських фінансів.