Участь у семінарі «Воєнна економіка»

Викладач кафедри фінансових технологій і підприємництва Захаркіна Людмила прийняла участь у семінарі «Воєнна економіка» на базі Ставангерського університету (м. Ставангер, Норвегія) у рамках фестивалю KÅKÅ|nomics 26-29 жовтня 2022 р.

На семінарі піднімалися питання вторгнення росії в Україну та санкції, які наклали різні країни на росію у відповідь. Також розглядалися питання  довгострокових наслідків введення санкцій та підриву економіки росії.

KÅKÅ|nomics — це національний фестиваль та скандинавське місце зустрічі економістів і професіоналів із широкого спектру дисциплін, а також місце для розваг допитливих і соціально зацікавлених звичайних людей. Це приблизно 70 подій (лекції, дебати, семінари, живі подкасти, концерти, стендапи, перформанси та гібриди кількох форматів спілкування) протягом 4 днів.