Участь студентів у практико-орієнтованому вебінарі з е-комерції і Інтернет-маркетингу

Студенти спеціальностей 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринокі, 076 Підприємництво та торгівлі, а також викладачі кафедри фінансових технологій і підприємництва прийняли участь у практико-орієнтованому вебінарі «Міжнародна електронна комерція в дії – 2023. Практичний маркетинг. Як українці продають вироби за кордон навіть після початку війни», який був організований кафедрою МЕВ ННІ БіЕМ 2 травня 2023 року.

Олександр Радіч, який є експертом з електронної комерції, представником торгової платформи Western Bid в Україні, спікером Export School Укрпошти та веб-сервісу Дія.Бізнес, під час проведення вебінару детально охарактеризував можливості веб-сервісів, які доступні до використання українськими підприємцями для е-комерції (Western Bid, Etsy, Shopify, Amazon, eBay, Komok, Lavky) та для Інтернет-маркетингу (email-маркетинг, маркетинг у соціальних мережах (SMM), зокрема таких, як Reddit, Quora, Pinterest).