Close this search box.

Участь студентів у онлайн-лекторії Школи страхування від Центру фінансових знань «Талан» НБУ

Протягом тижня з 7 по 11 жовтня 2024 року студенти спеціальності «072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» освітнього рівня бакалавр освітніх програм «Банківська справа», «Фінанси» та освітнього рівня магістр освітньої програми «Фінанси» разом з викладачем кафедри фінансових технологій і підприємництва Оленою Журавкою в рамках вивчення таких дисциплін, як «Страхування» та «Страховий менеджмент», приймали участь у онлайн-лекторії Школи страхування від Центру фінансових знань «Талан» Національного банку України. Відповідно до умов виконання програми Школи страхування будуть надаватися сертифікати.

Програма лекторію включала такі теми:
1. «Страхування в деталях: інструкція з користування фінансовою послугою» (спікер – Олена Баранова, головний економіст управління методології регулювання страхового ринку Департаменту методології регулювання діяльності небанківських фінансових установ);

2. «Страхування від А до Я: що треба знати споживачу, купуючи страховку» (спікер – Ольга Лобайчук, начальниця Управління захисту прав споживачів фінансових послуг НБУ);

3. «За  лаштунками страхування: як працюють страхові компанії» (спікер – Віктор Берлін, президент Ліги страхових організацій України);

4. «Страхові продукти й послуги, які формують тренди у страхуванні» (спікер – Денис Ястреб, генеральний директор Національної асоціації страховиків України);

5. «Обов’язкове автострахування: як управляти фінансовими ризиками на дорозі» (спікер – Олександр Берназюк, генеральний директор МТСБУ;

6. «Історія страхування: як людство навчилося управляти невизначеністю?» (спікер – Марта-Марія Костів, представниця Управління зав’язків з громадськістю та фінансової обізнаності Департаменту комунікацій НБУ).

Дякуємо організаторам заходу за змістовне та фахове висвітлення питань розвитку страхової справи в Україні а також за важливий внесок у підвищення фінансової грамотності у сфері страхування. Як свідчить досвід, за результатами таких зустрічей з фахівцями, здобувачі не тільки набувають нових знань, а й формують для себе певні фахові компетенції.
Чекаємо наступних цікавих освітніх проектів та нових зустрічей з фахівцями НБУ!