Студенти відвідали філію кафедри, що створено на базі Сумської обласної дирекції ПАТ «НАСК «ОРАНТА»

«Як будувати страховий бізнес, щоб він був успішним?» – тема зустрічі студентів 2-го курсу бакалавратури спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», яка відбулася 16 грудня 2021 року. Студенти разом  доцентом кафедри фінансових технологій і підприємництва Оленою Журавкою відвідали філію кафедри, що створено на базі Сумської обласної дирекції ПАТ «НАСК «ОРАНТА».

Спікер зустрічі: директор Сумської обласної дирекції ПАТ НАСК «ОРАНТА» Наталія Резнік.

Під час спілкування зі студентами було обговорено основні положення споживчої поведінки страхувальників, особливості формування страхового портфеля, розглянуто такі масові види обов’язкового страхування, як страхування від нещасних випадків на транспорті та страхування відповідальності власників транспортних засобів. Студенти дізналися:

• як укладати договір страхування та супутні йому документи;
  • який перелік документів повинен страхувальник надати страховику при настанні страхової події;
  • в яких випадках страхові компанії можуть відмовити у виплаті страхового відшкодування;
  • що таке Європротокол та в яких випадках страхувальники можуть їм скористатися.

Легке, доступне, зрозуміле і сучасне донесення інформації від спікера  справило враження на студентів: вони брали участь в обговоренні, задавали питання.

Дякуємо Наталії Резнік! Сподіваємося на майбутні змістовні зустрічі!

Більше корисної та цікавої інформації Ви знайдете тут: https://op.biem.sumdu.edu.ua/