Практико-орієнтовне лекційне заняття від Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

В рамках співпраці  ННІ БіЕМ СумДУ та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, з нагоди Всесвітнього дня заощаджень, кафедрою фінансових технологій і підприємництва 1 листопада 2021 року було організовано практико-орієнтовне лекційне заняття для студентів 1-5 курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та 1-3 курсу спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», а також для здобувачів третього рівня вищої освіти «Доктор філософії» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Запрошеними спікерами від Фонду гарантування вкладів фізичних осіб були:

• Лебідь Ганна Аркадіївна – провідний консультант з економічних питань відділу Фінансової просвіти Управління з питань інформаційної політики;
  • Кремень Вікторія Михайлівна – провідний економіст відділу Виявлення та дослідження фактів нанесення шкоди Управління з питань стягнення шкоди.
Під час першої половини зустрічі Вікторія Михайлівна Кремень виступила з доповіддю «Професійні навички фінансиста», в якій окреслила напрямки своєї діяльності та акцентувала увагу на необхідності розвитку hard і soft skills, які потрібно удосконалювати протягом всього життя як передумови затребуваності на ринку праці.

У другій половині лекційного заняття Ганна Аркадіївна Лебідь в рамках своєї презентації «Система гарантування вкладів фізичних осіб” ознайомила здобувачів вищої освіти з особливостями роботи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та останніми законодавчими ініціативами цієї інституції.

Студенти та викладачі ННІ БіЕМ виявили велику зацікавленість до тематики заняття, що засвідчила значна кількість учасників семінару та активність в обговоренні.

Кафедра фінансових технологій і підприємництва висловлює вдячність Лебідь Г.А.  та Кремень В.М. за змістовне та цікаве практико-орієнтовне заняття та сподівається на подальшу плідну співпрацю.