Пізнавальна зустріч з аналітиком, контролером JP Morgan and Chase

17 листопада 2023 року студенти 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» і 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» рівнів «бакалавр» і «магістр» та викладачі кафедри фінансових технологій та підприємництва брали участь у практико-орієнтованому заході (онлайн формат) на тему «Методичні основи бюджетування». Спікером виступила Чепурко Вікторія Олександрівна – аналітик, контролер JP Morgan and Chase, Варшавський офіс. Під час зустрічі були розглянуті та обговорені основні питання, що пов’язані з процесом бюджетування на підприємствах, зокрема, сутність та значення бюджетування в управлінні підприємством, організація бюджетного процесу на підприємствах, особливості технології формування операційних та фінансових бюджетів. Зустріч була цікава та корисна.