Навчання студентки кафедри ФТП у Хорватії!

11 березня студентка 3 курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Кожушко Ірина розпочала навчання в рамках програми Ерасмус+ в Університеті прикладних наук Балтазар Запрешич (Запрешич, Хорватія). Протягом весняного семестру Ірина матиме унікальну можливість не лише отримати цінні знання, а й познайомитись ближче з наймолодшою країною Європейського Союзу – Хорватією.
Перші враження студентки про мобільність:
«Вперше я дізналась про Університет прикладних наук Балтазар Запрешич під час участі у Віртуальній мобільності від нашої кафедри. Після цікавих лекцій від провідних викладачів хорватського вишу, зрозуміла, що хотіла б спробувати навчатись тут і таку можливість я отримала завдяки програмі міжнародної академічної мобільності. Для вивчення я обрала курси «Хорватська мова та культура для іноземців», «Дизайн та візуальні комунікації», а також «Організація та функціонування Європейських інституцій» і вже після декількох пар можу говорити, що мої сподівання повністю виправдались: поряд з цікавою та актуальною інформацією на заняттях ми маємо можливість долучатись до вільного діалогу та обговорення різних аспектів. До того ж, міжнародна мобільність – це чудовий шанс для саморозвитку, персонального зростання, пошуку нових знайомств та подорожей, яким неодмінно варто скористатись. Я дуже вдячна, що Сумський державний університет надає такі можливості своїм студентам!»