Наша студентка – учасниця міжнародного тренінгового курсу!

З 4 по 12 листопада студентка 3 курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Кожушко Ірина взяла участь у молодіжному тренінговому курсі «Youth work done by you(th)», що проходив в Монте Барро, Італія. Учасниками проекту були команди з Італії, Польщі, України, Румунії, Болгарії, Молдови, Грузії та Туреччини. Основною метою тренінгу було вивчення нових методик та інструментів неформальної освіти, можливостей їх використання у навчальному процесі та роботі з молодими людьми, а також етапів реалізації молодіжних проектів. Участь у такого роду міжнародній діяльності – важливий елемент формування інтеркультурних компетенцій наших студентів, розширення їх світогляду, налагодження широкого кола контактів та персонального розвитку.
Своїми враженнями після повернення ділиться Ірина: «Мені пощастило взяти участь у тренінговому курсі «Youth work done by you(th)». Це було сім днів продуктивної праці, активностей, комунікації та роботи в інтеркультурних командах. Тренінговий курс проходив у італійських Альпах неподалік міста Лекко, тож окрім вивчення таких методик молодіжної роботи як сторітелінг та рольова гра, а також принципів оцінювання, надання фідбеку та дебрифінгу ми мали чудову можливість провести свій вільний час піднімаючись в гори та насолоджуючись неперевершеними краєвидами з новими знайомими з різних країн. Завдяки тренінгу я здобула не лише цінні знання щодо неформальної освіти, а й прокачала персональні та мовленнєві навички, знайшла нових друзів, з якими мала можливість не лише поспілкуватись, а й обмінятись досвідом та знайти нові ідеї».