Міжнародні фінанси: заняття з практиком

14 лютого 2022 р. доцент кафедри фінансових технологій та підприємництва С.В. Похилько та студенти інституту БІЕМ, що вивчають курси:  Електронна торгівля ЕН-91/2бфк, ЕН-91/4бфк-0, Міжнародні фінанси ЕН-92/3ф,  Ф-91р, Торгівля бізнес-активами ЕН-01/1пе, ЕН-01/2бфк, ЕН-01/3пе-1, провели онлайн заняття з  Вікторією Миргородською ( консалтингова компанія “4B”, м. Київ). В минулому випускниця кафедри пані Вікторія  наразі працює  бухгалтером з європейського  ПДВ. Отож  вона охоче розповіла про нюанси  роботи  компанії  4B щодо міжнародного оподаткування, види та інструменти податкової оптимізації, посередницьких послуг з реєстрації компаній, інтелектуальної власності, е-commerce . Також  доповідач зупинилась на моментах   діяльності  компаній з управління активами та інститутів спільного інвестування (інвестиційний фонд). Зазначивши, що для України вони можуть стати  найближчим часом альтернативою  тому, як український бізнес зможе замінити офшори та низько податкові юрисдикції. Студенти отримали відповіді на запитання, які виникли у ході бесіди, що сприятиме кращому засвоєнню матеріалу заняття.