Міжнародна мобільність студентки кафедри ФТП

Студентка другого курсу гр. БС-11 спеціальності «Банківська справа» Ірина Кожушко успішно розпочала навчання в рамках міжнародної академічної мобільності в Університеті Фоджа (Фоджа, Італія). Ірина навчатиметься на факультеті економіки, менеджменту та території протягом весняного семестру 2022/2023 навчального року за напрямком «Економіка та менеджмент». Керівником міжнародної мобільності є заступниця завідувача кафедри з міжнародної роботи зі студентами, викладач-стажист Олександра Тверезовська.

Перші враження Ірини про навчання:
«Для вивчення в Університеті Фоджа я обрала досить актуальні для сучасного світу напрями – Data Analysis, Public Finance та Business English. Отримані знання зокрема стануть гарним підґрунтям для розуміння напрочуд динамічного економічного світу, а також порівняння європейського досвіду за окремими аспектами з вітчизняним.
В першу чергу потрібно сказати, що навчання у закордонному ЗВО це кардинально новий досвід для мене. Він не лише дає можливості для розвитку у науковому аспекті, а й змінює внутрішньо, стає рушієм персонального росту.
Одним з головних викликів наразі стала мова, оскільки більшість пересічних італійців не спілкується англійською, на відміну від студентів, викладачів та працівників університету. До того ж, здобувають освіту тут не лише корінні італійці, але й багато студентів за обміном з різних країн. Для кращої адаптації студентам двічі на тиждень організовують курси італійської мови, можливість долучитись до яких я також маю.
Особливо приємним для мене став досвід спілкування зі співробітниками міжнародного офісу університету, які завжди змістовно відповідають на будь-які запитання.
На останок скажу, що, звісно, на початку перспектива провести семестр в незнайомій країні хвилювала та бентежила мене, але вже зараз я розумію, що отриманий досвід та враження вартують будь-яких зусиль.
Тому, якщо ви досі вагаєтесь чи варто брати участь у програмах міжнародної академічної мобільності, я беззаперечно стверджую – варто!»