03 листопада 2023 року пройшла п’ята лекція віртуальної мобільності “Дій для досягнення цілей сталого розвитку”

У рамках лекції була розглянута друга ціль сталого розвитку, яка пов’язана із проблемою голоду у суспільстві. Лектором була доктор наук, доцент Агнешка Оркуш з Вроцлавського університету економіки та бізнесу в Польщі.
Під час обговорення, підіймалися питання досягнення продовольчої безпеки, покращення харчування. Професорка поділилася своїми результатами дослідження стосовно включення комах до раціону людини, адже комахи не тільки безпечні для споживання, вони також можуть забезпечити життєво важливі поживні речовини і є одним з шляхом вирішення проблеми голоду в майбутньому.
Лекція викликала живий інтерес серед студентів. Глобальна проблема голоду не лишила байдужим нікого. У результаті була визначена важливість пошуку ефективних шляхів вирішення проблеми, що є важливим кроком у розумінні та вирішенні глобальних викликів.
Дякуємо доктору наук, доценту Агнешка Оркуш, за цінний внесок у навчання та надихаючу лекцію! Працюємо разом в інтересах суспільства та сталого розвитку світу!