КОРИСНЕ ТА ЦІКАВЕ ПРО ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ З КОНСУЛЬТАНТОМ ІЗ МІСЦЕВОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ДМИТРОМ ЛУКІНИМ

У рамках навчальної дисципліни «Макрофінансове бюджетування» 29 листопада 2021 року доцентом кафедри фінансових технологій і підприємництва Надією Дехтяр було реалізовано практико-орієнтований захід для магістрів 1 курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» групи Ф.м-11.

До онлайн-лекційного заняття на тему «Доступ і контроль за використанням громадськістю бюджетів територіальних громад» було залучено досвідченого фахівця з питань економічного розвитку територій, процедур громадського бюджету, к.е.н. Дмитра Лукіна.

Пан Дмитро розповів про історію становлення партиципації у світі та особливостях запровадження громадського бюджету в Україні. Студенти ознайомилися із циклами розробки та реалізації громадських бюджетів у межах окремих регіонів та територіальних громад. Досить цікавими виявилися приклади залучення громадськості до контролю за формуванням та використанням коштів громадського бюджету. Доповідач також поділився власним досвідом у процедурах організації бюджетного процесу на рівні територіальних громад. Особливу увагу було приділено інформаційному забезпеченню, прозорості та доступності громадськості до участі в формуванні та реалізації проєктів громадських бюджетів.

До заняття  також долучилися студенти 2 курсу бакалавратури груп Ф-91а, Ф-91-а (викладачі: професор Вікторія Боронос, доцент Людмила Рябушка) та студенти груп БС-01а, БС-01а-1 (викладач доцент Олена Журавка).
Студенти та колектив кафедри фінансових технологій і підприємства ННІ БіЕМ висловлюють щиру вдячність Дмитру Анатолійовичу за цікаву та змістовну зустріч!