Close this search box.

Фінансова грамотність для школярів до Дня Гривні: захист від шахрайства

Протягом вересня 2024 року кафедра фінансових технологій і підприємництва СумДУ провела серію майстер-класів для учнів 7-11 класів КЗСОР «Сумський обласний академічний ліцей імені Дмитра Євдокимова». Заходи були організовані в рамках відзначення Дня Гривні та мали на меті підвищити фінансову грамотність молоді.
25 вересня відбувся майстер-клас “Збережи свої гроші від шахраїв” для учнів 7-9 класів, де школярі навчилися робити ревізію купюр і дізналися, як захистити себе від інтернет-шахраїв. Захід провели викладачі кафедри Людмила Рябушка та Людмила Захаркіна, а також студентки Ірина Кожушко та Людмила Сокол. Вдячні вихователям Сагурі Ганні Федорівні, Лебідю Вадиму Миколайовичу, Таньковій Ірині Іванівні, Тонкій Марії Гуріївні за співпрацю.
27 вересня учні 10-11 класів КЗСОР прийняли взяли участь у майстер-класі “Збережи свої гроші від шахраїв”, вони опанували навички ревізії грошей, дізналися про схеми шахрайства та ключові прийоми захисту в інтернет-банкінгу, а також розглянули основні професії, які можна опанувати вступивши на навчання за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок. Викладачі кафедри Людмила Рябушка та Людмила Захаркіна разом зі студентками Іриною Кожушко та Людмилою Сокол провели захід для 40 старшокласників. Дякуємо вихователям Москаленко Марині та Нестеренко Ларисі за підтримку та співпрацю.
Висловлюємо вдячність адміністрації ліцею за співпрацю та сподіваємось на подальші зустрічі для розвитку фінансової грамотності школярів!