Close this search box.

Емоційна стійкість студентів – ключ до успіху

Емоційна стійкість – це здатність людини ефективно справлятися зі стресовими ситуаціями, зберігати спокій та оптимізм навіть у складних обставинах. Для студентів, які навчаються в умовах війни, ця якість набуває особливого значення.
28 серпня у рамках проєкту «Психосоціальна підтримка дітей та батьків у Сумській області через систему освіти» за підтримки міжнародної організації Action Contre la Faim France (ACF Франція) для студентів кафедри фінансових технологій і підприємництва була проведена зустріч з метою емоційної стабілізації студентів на початку навчального року в умовах війни. Спікером зустрічі була практикуючий психолог, фахівець з психосоціальної підтримки, психолог ВФ «Крок за кроком» – Дудецька Євгенія.
До заходу були залучені студенти 4го курсу ОП «Електронний бізнес, фінанси та комунікації» (ПТБ-11/2бфк, ПТБ-11/2бфк-2) (викладач – Олександра Тверезовська), студенти 2го курсу ОП «Фінанси» (Ф-31) та ОП «Банківська справа» (БС-31) (викладач – Гриценко Лариса).
Під час тренінгу студенти усвідомили власний емоційний стан, поведінкові реакції на стресову ситуацію, обговорювали особистісний досвід долання стресу, ознайомилися з техніками формування резильєнтності, оцінювали зміни в тілі та думках, шукали ресурси в умовах сьогодення.