Екскурсія до Сумської агенції СК «ТАС лайф»

22 квітня 2022 року студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» освітніх рівнів «бакалавр» та «магістр» були запрошені на екскурсію та практико-орієнтовану лекцію в офіс СК «ТАС лайф» в м. Суми. Спікером виступила Григорець Ірина Михайлівна, директор агенств СК ТАS life в м. Києві та м. Суми, партнер з розвитку бізнесу СК ТАS life в Україні. Ірина Михайлівна презентувала доповідь на тему «Убезпечення життя та пенсійних накопичень», поділилася власним досвідом роботи в страховому бізнесі. На лекції обговорювались питання функціонування страхового ринку в умовах військового стану, основні проблеми діяльності страхових компаній зі страхування життя та їх можливості щодо надання якісних страхових послуг у сучасних реаліях. Лекторка також розповіла про страхові програми зі страхування життя СК «ТАС Лайф», зупинилася на практичних прикладах, довела необхідність страхування, обговорила можливості кар’єрного зростання в страховому бізнесі. Доповідь викликала інтерес і жваве обговорення серед студентів, що, безумовно, свідчить про актуальність розглянутих питань та важливість проведення подібних заходів.

Щиро дякуємо Ірині Михайлівні за цікаву доповідь та обговорення надзвичайно важливої теми!