Друга лекція в рамках ВМ «Take Action for the Sustainable Development Goals»

16 жовтня відбулась друга лекція для учасників віртуальної мобільності «Take Action for the Sustainable Development Goals» з докторкою філософських наук Дафне Віданец, професоркою кафедри бізнесу та менеджменту Університету прикладних наук Балтазар Запрешич (Хорватія).

Лекція була присвячена питанню 16 Цілі сталого розвитку «Мир, справедливість і міцні інституції» задля сприяння мирним та інклюзивним суспільствам для сталого розвитку, забезпечення доступу до правосуддя для всіх і побудува ефективних, підзвітних та інклюзивних інституцій на всіх рівнях. Студенти разом з лектором розглянули питання «миру» в біблійно-історичному підходу, питання «справедливості» в історико-філософському підході (Платон, Арістотель, окремі римські філософи, Кант, Ролз), питання «інституції» в філософсько-економічному підході через узагальнення кейнсіанської думки.
Дуже дякуємо нашим іноземним партнерам та Дафне Віданец за можливість долучитися до віртуальної мобільності!