Знайомство студентів із практичними аспектами роботи в структурах Державної фіскальної служби України

У рамках навчальної дисципліни «Публічні фінанси» студентам 1 курсу груп Ф-01а, БС-01а, ЕН-02/2ф спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» 05.05.2021 року викладачами Ольгою Лютою та Надією Дехтяр була організована зустріч із заступником начальника відділу слідчого управління фінансових розслідувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України, підполковником податкової міліції Іриною Сергіївною Кургаевою.

Під час зустрічі доповідач звернула увагу студентів на специфіку діяльності фінансових інституцій, які здійснюють реалізацію державної податкової політики, зокрема Державної податкової служби України, яка виконує сервісну функцію, та Державної фіскальної служби України, яка здійснює правоохоронну функцію.

Більш детально пані Ірина надала інформацію про діяльність слідчих підрозділів ДФС України, які на даний час є слідчими управліннями фінансових розслідувань, а також на кримінальній відповідальності за ухилення від сплати податків, зборів, обов’язкових платежів, єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове страхування. Також доповідач ознайомила студентів із специфікою та результатами діяльності Офісу великих платників податків ДФС України.

Щиру вдячність Iрині Кургаевій висловлюють студенти та колектив кафедри банківської справи та страхування ННІ БіЕМ за цікаву та змістовну зустріч!