Захист дисертації Сисоєвої Л.Ю. на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук

25 березня 2011 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 55.081.01 у Державному вищому навчальному закладі «Українська академія банківської справи Національного банку України» відбувся захист дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук викладача кафедри банківської справи ДВНЗ “УАБС НБУ” Сисоєвої Лариси Юріївни на тему «Банки України в інтеграційних процесах на інвестиційному ринку».

Науковий керівник – доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України Єпіфанов Анатолій Олександрович, ректор ДВНЗ “УАБС НБУ”.

Офіційні опоненти:

• доктор економічних наук, доцент, Лєонов Сергій Вячеславович, ДВНЗ “Українська академія банківської справи Національного банку України”, завідувач кафедри фінансів;
  • кандидат економічних наук, доцент, Губарєва Ірина Олегівна, Харківський національний економічний університет, доцент кафедри банківської справи.

Члени спеціалізованої вченої ради Д 55.081.01 одноголосно прийняли рішення щодо присудження Сисоєвій Л.Ю. ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит.

Колектив кафедри банківської справи вітає Ларису Юріївну з успішним захистом та бажає подальших успіхів у науковій роботі.