За підтримки програми Еразмус + відбудуться відкриті лекції

ПРОТЯГОМ 02.02.2017-07.02.2017
За підтримки програми Еразмус +

ТА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ БІЗНЕС-ТЕХНОЛОГІЙ «УАБС»
СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

sumdu uabs

відбудуться відкриті лекції на тему:

“Inequality, Credit and Financial Crises + Austerity and Gender Inequalities in Europe in Times of Crisis”

для студентів-магістрів

06 лютого 2017 року о 11 25 (кім. 115, Коворкінг-центр, вул. Покровська 9/1)

“Over-education and wage inequality across European Union countries + Temporary Jobs, Institutions, and Wage Inequality within Education Groups in Central-Eastern Europe”

для аспірантів та молодих учених

07 лютого 2017 року о 9 50 (кім. 216, Коворкінг-центр, вул. Покровська 9/1)

Лекції присвячено економічним і фінансовим аспектам європейської інтеграції.

Доповідачі:

• професор кафедри економіки, фінансів і статистики, професор кафедри Жана Моне Крістіано Перугіні, Університет Перуджі, Італія;
  • професор кафедри економіки Фабріціо Помпей, Університет Перуджі, Італія.

Проведення лекцій стало можливим завдяки новій грантовій програмі Еразмус+ “Міжнародна кредитна мобільність” між Сумським державним університетом і Університетом Перуджі (м. Перуджі, Італія) і співпраці між професором кафедри Жана Моне “The Slow Way to European Social and Economic Cohesion» Крістіано Перугіні в Університеті Перуджі і координатором проекту Жана Моне в Сумському державному університеті “Financial aspects of the European integration”, доцентом кафедри фінансів, банківської справи і страхування Сисоєвою Л.Ю.

Мова лекцій: англійська.

Вхід вільний. Кількість місць обмежена.

За більш детальною інформацією звертатися до старшого викладача кафедри фінансів, банківської справи і страхування Бухтіарової Аліни Генадіївни (a.bukhtiyarova@uabs.sumdu.edu.ua)