Вітаємо викладачів та студентів кафедри з отриманням сертифікатів участі у Міжнародній літній школі університету Ліверпулю (International Summer School https://www.facebook.com/LivUniISS) в рамках програми партнерства Сумського державного університету та університету Ліверпулю (University of Liverpool)!

У першому модулі «Цілі сталого розвитку, глобальні виклики, локальні рішення та досягнуті результати» (Sustainable Development Goals (SDGs), Global Challenges, Local Action, Achieved Outcomes) взяли участь старший викладач, к.е.н. Анастасія Самойлікова та студентка Лілія Деркач. У другому модулі «Фейкові новини, фейкова наука та критичне мислення: у що вірити?» (Fake News, Fake Science and Critical Thinking: What should I believe?) – завідувачка кафедри, д.е.н., проф., Лариса Гриценко та студентка Лілія Деркач.

Під час онлайн літньої школи учасники ознайомилися не лише з пріоритетними питаннями освіти й науки, сучасними платформами й моделями організації онлайн навчання (ISS Online Student Hub, ISS Digital Pack etc.), але й з культурою та дозвіллям університету та міста.

Дякуємо менеджменту університету Ліверпулю за надану можливість і підтримку, а колегам Adam Mannis, Edmund Barley, Joan Squires and Simon Gibbons-Patourel за цікавий та корисний досвід, чуйність та допомогу протягом навчання!