Викладачі кафедри серед стипендіатів за проєктами СумДУ з Університетом міста Ліверпуль

Вітаємо викладачів кафедри Тетяну ВАСИЛЬЄВУ, Ольгу ЛЮТУ, Олену ПАХНЕНКО, Анастасію САМОЙЛІКОВУ та Інну ТЮТЮНИК з успішним проходженням стажування та підвищенням кваліфікації з 1 липня по 31 серпня 2023 р. за проєктом «Співпраця Університет м. Ліверпуль-СумДУ для діджиталізації досліджень і цифрової трансформації України» у межах міжнародної українсько-британської “Ініціативи Єднання». 10 листопада 2023 р. відбулася розширена зустріч представників університетів – партнерів, на урочистій частині якої відбулося вручення сертифікатів стипендіатам програми.