Відбувся захист дисертацій Мірошниченко О.В. та Карбівничого І.В. на здобуття наукового ступеня к.е.н.

25 лютого 2011 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 55.081.01 у Державному вищому навчальному закладі «Українська академія банківської справи Національного банку України» відбувся захист дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.08 – Гроші, фінанси і кредит МІРОШНИЧЕНКО ОЛЕСІ ВОЛОДИМИРІВНИ на тему «Механізм управління конкурентоспроможністю
банку» ТА КАРБІВНИЧОГО ІГОРЯ ВОЛОДИМИРИВОЧА на тему «Механізм формування та реалізації кредитної політики банку».

Науковий керівник –доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України Сало Іван Васильович, завідувач кафедри банківської справи ДВНЗ “УАБС НБУ”.

Офіційні опоненти за дисертаційним дослідженням Мірошниченко О.В.:
• доктор економічних наук, професор Васильченко Зоя Миколаївна, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, професор кафедри банківської справи;
• доктор економічних наук, доцент Азаренкова Галина Михайлівна, Харківський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України, заступник директора з наукової роботи та міжнародних зв’язків.

Офіційні опоненти за дисертаційним дослідженням Карбівничого І.В.:
• доктор економічних наук, доцент Мещеряков Андрій Адольфович, Академія митної служби України (м. Дніпропетровськ), завідувач кафедри фінансів і кредиту;
• кандидат економічних наук Набок Руслан Миколайович, Національний банк України, заступник начальника управління – начальник відділу аналізу та внутрішніх процедур інспектування Департаменту інспектування банків.

Члени спеціалізованої вченої ради Д 55.081.01 одноголосно прийняли рішення щодо присудження Мірошниченко О.В. та Карбівничому І.В. ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит.