Вебінар «Розкрий свій потенціал з АССА»

16 листопада 2022 року відбулася зустріч з менеджером з розвитку бізнес відновин АССА (The Association of Chartered Certified Accountants) Польщі, України та країн Балтії Вікторією Волотовською зі студентами 1-4 курсів бакалаври та 1 курс магістри спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 071 «Облік і оподаткування», 292 «Міжнародні економічні відносини» та аспірантами ОНП 076 Підприємництво, торгівля та біржова дільнясть”

Спікер розповіла про можливості, які надає глобальна професійна асоціація, яка об’єднує фахівців а галузі:

• фінансового менеджменту;
  • аудиту;
  • оподаткування;
  • управління підприємницькими проєктами.

Під час презентації пані Вікторія представила можливості та механізм складання іспитів з метою отримання сертифікату. Було зроблено акцент на необхідності вдосконалення англомовних навичок.

Щиру вдячність студенти та викладачі ННІ БіЕМ висловлюють Вікторії Волотовській  за цікаву та корисну зустріч!

P.S. За результатами зустрічі пані Вікторія надала посилання які стануть в нагоді студентам та викладачам:

Інформація для викладачів та університету –