В рамках віртуальної мобільності «Take action for the sustainable development goals» на кафедрі фінансових технологій і підприємництва студенти Сумського державного університету та університетів-партнерів, залучених до мобільності, продовжують знайомитися із сутністю та важливістю цілей сталого розвитку.
Разом з доц. Університету прикладних наук Бальтазар Запрешич (Хорватія) Ланою Домшич учасники в рамках віртуальної мобільності 8 листопада розглянули 11 ЦСР «Сталий розвиток міст та спільнот». Адже забезпечення відкритості, безпеки, життєздатності й екологічної стійкості міст і населених пунктів є одним з ключових напрямків розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку.
Дякуємо Лані Домшич за співпрацю та інформативну лекцію!