Участь викладача кафедри банківської справи в семінарі НБУ Удосконалення роботи з готівкою

12-16 вересня 2011р. викладач-стажист кафедри банківської справи Олещук М. Г. пройшла курс навчання за програмою семінару “Удосконалення роботи з готівкою” (за програмою підвищення кваліфікації працівників системи Національного банку України), який проводився в м. Київ в центрі підвищення кваліфікації Дирекції із забезпечення проведення навчання персоналу та організації інформаційно-бібіліотечного обслуговування Національного банку України для заступників начальників підрозділів готівкового обігу і касових операцій територіальних управлінь, Центрального сховища та викладачів навчальних закладів Національного банку України.

В програмі семінару розглядалися наступні питання:

1. Концептуальні питання вдосконалення управління готівково-грошовим обігом в Україні.
  2. Завдання територіальних управлінь Національного банку України в сфері готівково-грошового обігу на нинішньому етапі.
  3. Сучасні тенденції в готівково-грошовому обігу України. Розрахунок оптимального номінального ряду банкнот і монет.
  4. Актуальні питання здійснення суб’єктами господарювання операцій з готівкою в Україні.
  5. Впровадження новітніх технологій проведення операцій з готівкою в центральному банку.
  6. Шляхи подальшого вдосконалення автоматизованого обліку емісійно-касових операцій в системі Національного банку України.
  7. Актуальні питання щодо вилучення з обігу сумнівних грошових знаків.