Участь у презентації кейсу «Управління податковими ризиками українського бізнесу» від компанії Deloitte

14 вересня 2023 р. у рамках навчальної дисципліни «Податкове планування» викладач Людмила ЗАХАРКІНА та студенти груп Ф.мз-21с, Ф.мз-22с освітньої програми «Фінанси і аудит підприємництва» долучилися до презентації кейсу «Управління податковими ризиками українського бізнесу» від компанії Deloitte. Спікерами виступили: Валентина Бобошко – старша менеджерка податково-юридичного департаменту. Єгор Лебедєв – молодший менеджер податково-юридичного департаменту. Юрій Рожко – молодший менеджер податково-юридичного департаменту. Анастасія Островець – менеджерка податково-юридичного департаменту Deloitte – одна з провідних міжнародних фірм у світі, яка надає професійні послуги у сферах аудиту, консалтингу, корпоративних фінансів, управління ризиками підприємства та консультування з питань оподаткування й права.