Участь професора кафедри Басанцова І. В. у Міжнародній конференції з інтелектуальних технологій і прикладних досліджень (STAR 2023)

29 жовтня 2023 року в університеті Istanbul Zaim University  (Стамбул – Туреччина) розпочала роботу триденна міжнародна наукова конференція з інтелектуальних технологій і прикладних досліджень (STAR 2023). Цей науковий захід організований у співпраці між Університетом Ібн Тофаїла  (Кенітра – Марокко),  Стамбульським університетом Заїма (Стамбул – Туреччина), LDR-ESIEA (Париж – Франція) та  Європейською організацією наукових досліджень та докторантури EuRSED (Ельзас Лотарингія, В’єнна –  Франція).

Професор нашої кафедри, д.е.н., Басанцов І.В є членом Європейської організації наукових досліджень та докторантури EuRSED, тому він прийняв участь у роботі організаційного комітету з підготовки цієї наукової конференції.

У рамках цього заходу планується проведення ряду наукових секцій та робочих груп, де науковці матимуть змогу обговорити актуальні і дискусійні питання сучасної науки та техніки.

Ця наукова конференція має на меті організацію наукових зустрічей на високому міжнародному рівні із залученням до роботи найкращих дослідників, інженерів, професіоналів, науковців та експертів; забезпечення обміном думками та корисною інформацією, теоретичними та практичними напрацюваннями, а також досвідом у різних галузях  економіки.

STAR 2023 орієнтована на різних дослідників та має рекламувати мультідисциплінарні комунікації. Завдяки поєднанню презентацій, академічних сесій, семінарів та робочих груп, конференція пропонує безліч чудових можливостей для спілкування, навчання та обміну науковою інформацією.

У рамках наукового заходу проф. Басанцов І.В. підготував доповідь за темою: «РОЗВИТОК СИСТЕМИ ФІНАНСОВОГО Е-КОНТРОЛЮ ЯК ПІДСИСТЕМИ ПРОЕКТУ «Е – КРАЇНА» В УМОВАХ ЦИФРОВОЇ ЕКОНОМІКИ».

У докладі спікер пропонує своє бачення актуальних питань модернізації системи державного фінансового контролю із розробкою і застосуванням інформаційно-аналітичних систем, що у подальшому дозволить попереджати зловживання у сфері формування, розподілу та витрат коштів державного бюджету та мінімізувати існуючі корупційні ризики.

С повним варіантом доповіді можна ознайомитися за посиланням