Участь представників Вільнюського університету у віртуальній мобільності кафедри ФТП!

23 листопада 2023 року пройшла восьма лекція віртуальної мобільності ” Take Action for the Sustainable Development Goals “, лекторами якої стали представники Вільнюського університету (Вільнюс, Литва) д.е.н., доц. кафедри обліку та аудиту Дайва Тамулевічієне та аспірантка, молодший доцент кафедри обліку та аудиту Каміле Медецкіте.
У рамках лекції була розглянута восьма ціль сталого розвитку – Гідна праця та економічне зростання. Запрошені лектори розповіли про особливості навчання у Вільнюському університеті, а також в рамках теми віртуальної мобільності представили результати дослідження в напрямку екологічного управлінського обліку, як одного з можливих та новітніх напрямків економічного розвитку країни.
Дякуємо Дайві та Каміле за інформативну та новітню лекцію!