Участь представників кафедри фінансових технологій і підприємництва в міжнародній науковій конференції

Протягом 25-26 листопада 2021 р. завідувачка кафедри, д.е.н., проф. Лариса ГРИЦЕНКО, к.е.н., доц. Олена ПАХНЕНКО, к.е.н., доц. Світлана ПОХИЛЬКО та аспірантка кафедри Олександра ТВЕРЕЗОВСЬКА взяли участь у роботі міжнародної наукової онлайн конференції 3 «А» – Трансформація науки та бізнесу в реаліях нової економіки».

Конференція була організована Факультетом економіки та бізнес адміністрування Вільнюського університету (Вільнюс, Литва). Учасниками заходу стали представники з різних закладів вищої освіти Литви, Латвії, України, Польщі, Естонії, Фінляндії, Словаччини та Білорусії.

Мета конференції – оцінка трансформації науки та бізнесу бухгалтерського обліку, аудиту, аналізу в реаліях та перспективах нової економіки.

Д.е.н, проф Лариса ГРИЦЕНКО та аспірантка Олександра ТВЕРЕЗОВСЬКА презентували свої напрацювання в рамках секції «Трансформація науки фінансового аналізу та бізнесу в реаліях нової економіки».

К.е.н., доц. Олена ПАХНЕНКО була запрошена модератором конференції аналітичної секції, де були розглянуті питання трансформації та розвитку науки фінансового аналізу та її ролі у бізнесі; фінансового аналізу та його нових підходів в процесі управління; трансформації оцінки діяльності та перспектив бізнесу.

К.е.н., доц. Світлана ПОХИЛЬКО та студентка 4 курсу Тетяна ДВОРЯНОВА стали учасниками студентського блоку конференції з темою тез «Цифрова платформа як дивергентний тип цифрових бізнес-моделей».