Третя зустріч в рамках ВМ «Take Action for the Sustainable Development Goals»

25 жовтня відбулась третя лекція для учасників віртуальної мобільності «Take Action for the Sustainable Development Goals» з доцентом Ліванського міжнародного університету Катериною Дахер.
Лекція була присвячена питанню 4 Цілі сталого розвитку «Якісній освіті» з метою забезпечення інклюзивної та якісної освіти та сприяння можливості навчання впродовж життя для всіх. Студенти мали змогу разом з лектором розглянути питання необхідності безкоштовної початкової та середньої освіти, рівного доступу до якісної дошкільної освіти, рівного доступу до технічної, професійно-технічної та вищої освіти, збільшення кількості людей з відповідними навичками для фінансового успіху, дискримінацію в освіті, освіти в рамках сталого розвитку.
Дуже дякуємо Катерині Дахер за тривалу співпрацю та можливість долучитися до віртуальної мобільності!