Тренінг на базі соціально-економічного симулятору з управління ресурсами «Життєвий капітал»

01 травня 2024 року доцентка кафедри фінансових технологій і підприємництва Журавка Олена разом зі студентами 1 та 2 курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» вже вдруге відвідали офіс агенції СК «ТАС Лайф». Цього разу Григорець Ірина, директор агенств СК «ТАС Лайф» в м. Києві та м. Суми, подарувала учасникам заходу незабутню гру з управління ресурсами «Життєвий капітал».
Тренінг тривав 4 години, які промайнули непомітно. В грі змодельовані можливі життєві ситуації, які так, чи інакше впливають на фінансове становище людини. В ігровий процес «вшиті» всі легальні фінансові інструменти в Україні, якими може користуватися «будь-який пересічний громадянин».
– банківські депозити;
– кредити комерційні та приватні;
– гроші «під подушкою»;
– пенсійно-накопичувальні програми.
Гра-тренінг стала чудовим поєднанням ідей і знань, де кожен учасник зміг збагатити свій розум досвідом та порадами від професіонала. Як свідчить досвід, за результатами таких зустрічей з фахівцями, здобувачі не тільки набувають нових знань, а й формують для себе певні фахові компетенції.
Дякуємо Григорець Ірині, що відгукнулася на запрошення кафедри, та чекаємо наступних зустрічей!