Студенти занурюються в глибини аудиту з провідним фахівцем

2 квітня 2024 року, студенти 3 курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», освітньої програми «Банківська справа», груп БС-11 та БС-11-2, мали унікальну можливість поглибити свої знання з дисципліни «Організація контролю в банку» (викладач Людмила Захаркіна).

У межах освітнього процесу, зокрема, вивчення поточної теми дисципліни “Основні питання організації аудиту фінансової звітності в банку”, лектором Людмилою Захаркіною було організовано відкриту практикоорієнтовану лекцію на важливу та актуальну тему «Суттєвість в аудиті».

Спікером заходу виступила Кароліна Вячеславівна Курочкіна, старша аудиторка відомої аудиторської компанії ТОВ “Кроу Ерфольг Україна”, яка поділилася своїм багатим досвідом та професійними знаннями. В ході лекції студенти мали можливість дізнатися про ключові аспекти суттєвості в аудиті, її роль у визначенні загальної стратегії аудиту, плануванні та перегляді рівня суттєвості в процесі проведення аудиторської перевірки фінансової звітності.

Лекція охопила широкий спектр питань, зокрема:
• Суть поняття суттєвості в аудиті. МСА 320.
• Визначення рівня суттєвості та його вплив на загальну стратегію аудиту.
• Методики перегляду та адаптації рівня суттєвості в процесі аудиту.
• Зв’язок між суттєвістю та аудиторським ризиком, та як це впливає на вибір ключових показників у фінансових звітах.
• Роль суттєвості у формуванні аудиторського висновку та комунікації з керівництвом.

Заняття з фокусом на практичні аспекти аудиту дозволило студентам не просто теоретично вивчати матеріал, але й зрозуміти його застосування у реальних умовах, а також визначити, як суттєвість впливає на якість та надійність аудиторського висновку.

До заходу також доєдналися студенти 1 курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітніх програм «Фінанси» та «Банківська справа», групи Ф-31, БС-31 в рамках вивчення дисципліни «Корпоративні фінанси» (викладач Лариса Гриценко).

Цей захід не тільки збагатив студентів новими знаннями, але й сприяв розвитку їхніх професійних навичок, відкриваючи перед ними перспективи майбутньої кар’єри в аудиті.

Дякуємо Кароліні Вячеславівні за пізнавальну лекцію та співпрацю!