Старт віртуального класу «Take Action for the Sustainable Development Goals»

02 жовтня відбулась перша лекція для учасників віртуальної мобільності «Take Action for the Sustainable Development Goals» з к.е.н., старшим викладачем кафедри фінансових технологій і підприємництва Сумського державного університету Анастасією Самойліковою, присвячена питанню SDG 17: «Partnership for the goals».
До лекції долучились студенти та аспіранти Сумського державного університету, Вільнюського університету (Литва), Університету прикладних наук Бальтазар Запрешич (Хорватія) та Бізнес-школи Ліванського міжнародного університету (Ліван).
Учасники мобільності мали змогу поглибити свої знання з проблематики партнерства та коопетиційної взаємодії держави, бізнесу, освіти і науки для сталого розвитку, ознайомитися з формалізованими результатами дослідження оцінки взаємозв’язків та впливу колаборації бізнесу й освіти в НДДКР на сталий розвиток.
Дуже дякуємо Анастасії Вікторівні за цікаву та інтерактивну лекцію!