Становлення та розвиток діяльності Національного банку України: практично орієнтований захід для студентів кафедри ФТП

12 грудня 2023 року студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» рівнів «бакалавр» і «магістр», а також викладачі кафедри фінансових технологій і підприємництва брали участь у онлайн лекції на тему «Підвалини Національного банку України: як інституцію розбудовували у 1990-х», яку провів Центр спільних дій. Спікером виступив Олег Рибачук – голова Центру спільних дій, директор Департаменту міжнародних зв’язків НБУ в 1992-1999 рр. Ця лекція сприяла поглибленню знань студентів у сфері становлення та розвитку діяльності НБУ. Зустріч була цікавою та викликала жвавий інтерес у  студентів та викладачів.

Модератор зустрічі: завідувачка кафедри фінансових технологій і підприємництва Лариса Гриценко.