Що ми знаємо про професійні асоціації? Представники Української асоціації фінтех та інноваційних компаній поділилися досвідом зі студентами та здобувачами освітньо-наукового ступеню «доктор філософії»

22 березня 2021 року в рамках вивчення дисциплін «Інформаційні системи у фінансах»,«Фінансові ринки»  першого (бакалаврського) рівня та «Сучасні тренди біржової діяльності та інтернет-трейдингу» третього (освітньо-наукового рівня) відбулась онлайн зустріч студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та аспірантів ОНП “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” з проєктним менеджером, провідним аналітиком Української асоціації фінтех та інноваційних компаній Борт Ніколь КостянтинівноюТема зустрічі «Роль Української асоціації фінтех та інноваційних компаній у фінансовому та підприємницькому секторах».

Модератором зустрічі був лектор курсу д.е.н., професор кафедри фінансів банківської справи та страхування Рекуненко Ігор Іванович.

Борт Ніколь ознайомила студентів із діяльністю асоціації та її основними завданнями в сферах інформаційної підтримки учасників ринку та членів асоціації, нетворкінгу та навчання, захисту прав членів асоціації, можливості фінансування проєктів на ринку інновацій та фінтеху, а також із можливостями виходу на міжнародний ринок фінансування проєктів. Особливу увагу Борт Ніколь приділила реалізованим проєктам Української асоціації фінтех та інноваційних компаній як на національному так і на міжнародному ринках.

По закінченню лекції студенти мали можливість задати питання Ніколь Борт та подякували спікера за отриману достатньо цікаву та змістовну інформацію.

Кафедра фінансів банківської справи та страхування висловлює вдячність Борт Ніколь за вагомий внесок у практико-орієнтовану підготовку студентів!