Рівність чи Індивідуалізм?” – лекція від професора Університету прикладних наук Бальтазар Запрешич

“Рівність чи Індивідуалізм?” – саме таким питанням задався кожен слухач лекції від Університету прикладних наук Бальтазар Запрешич (Хорватія) професора Степана Лацковіча в рамках віртуальної мобільності кафедри фінансових технологій і підприємництва СумДУ. Нагадаємо, основний фокус проєкту мобільності кафедри націлений на поступовий розгляд цілей Сталого розвитку задля формування обізнаності та компетенцій студентів у цій тематиці.

Так, 01.12.2023 лектор представив до уваги учасників віртуальної мобільності тему стосовно цілі сталого розвитку під номером 10 “Зменшення нерівності (скорочення нерівності всередині країн та між ними)”. При цьому лектор поділився цікавими книгами з тематики, які рекомендуємо взяти до уваги для прочитання та роздумів:

• Нещасна земля (2010) – автор Тоні Джадт.

• Against the Third Way (2001) – автор Алекс Калінікос Загалом лекція залишила слухачів під позитивним враженням.

Усі мали можливість взяти участь у дискусії, адже лектор заохочував студентів висловити власні думки та враження стосовно тих чи інших питань з тематики. За словами професора неможливо повністю викорінити нерівність, але кожен з нас може почати робити маленькі кроки для досягнення цієї мети. Тож, хочемо відзначити вагомий внесок Степана Лацковіча у розбудову обізнаності, свідомості та відповідальності нашої молодої спільноти за своє майбутнє та майбутнє наступних поколінь. Висловлюємо глибоку подяку за співпрацю!