Проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади

21 лютого 2011 року кафедрою банківської справи ДВНЗ «УАБС НБУ» було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа» серед студентів.

В олімпіаді прийняли участь 26 кращих студентів 3, 4, 5 курсів (групи БС-81,82,83, БС-71,72,73, МБС-01,02)

Конкурсні завдання складалися із 50 тестів, двох практичних та двох творчих завдань з предметів «Гроші і кредит», «Аналіз банківської діяльності», «Банківські операції», «Фінансовий облік у банку», «Фінансовий менеджмент у банку», «Інвестиційне кредитування»,«Організація контролю в банку», «Центральний банк і грошово-кредитна політика», «Банківський нагляд».

За підсумками олімпіади переможцями визнано:

• І місце – Мішеніна Марина, 5студентка курсу, групи МБС-02;
  • ІІ місце – Палій Вячеслав – студент 5 курсу, групи МБС-01;
  • ІІІ місце – Калюжна Ганна – студентка 4 курсу, групи БС-71.

Студентів Мішеніну Марину, що посіла перше місце, та студента Палія В’ячеслав, що посів друге місце, було рекомендовано до участі у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа», що відбудеться 4-7 квітня 2011 року у Львівському інституті банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Львів).

Зазначимо, що Мішеніна Марина у 2010 році вже приймала участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа» і посіла друге місце.

Зичимо подальших успіхів переможцям!!