Програма віртуальної академічної мобільності від Ліванського міжнародного університету

22 листопада розпочалася програма віртуальної академічної мобільності «Статистичні методи у державних фінансах, бізнесі та банківській справі», організована спільно кафедрою фінансових технологій і підприємництва Сумського державного університету та Бізнес-школою Ліванського міжнародного університету.

Ця програма спрямована на зміцнення відносин та співпраці між університетами через спільну віртуальну мобільність.

Головний викладач програми – Катерина Дахер, доктор економічних наук, доцент Школи бізнесу Ліванського міжнародного університету, Бейрут, Ліван.

Перша лекція була проведена на тему «Стохастичні та детерміновані моделі економічного аналізу в державних фінансах, бізнесі та банківській справі». Загалом програма триватиме 3 тижні – з 22 листопада по 13 грудня 2021 року.

До програми долучилося понад 50 студентів Сумського державного університету спеціальностей 072 Фінанси, банківська справа та страхування та 292 Міжнародні економічні відносини, а також представники студентства з Бізнес-школи Ліванського міжнародного університету.