Профорієнтаційний захід для клубу дівчат «Дівчата говорять»

2 квітня викладачі кафедри Людмила Рябушка та Тетяна Кубах провели профорієнтаційний захід для клубу дівчат “Дівчата говорять” (до якого входять студенти Машинобудівного коледжу СумДУ та Сумського педагогічного університету). На заході обговорювали питання організації та безпеки власного бізнесу, підприємництва, формування фонду власних заощаджень та отримання пасивного доходу.
Дівчата перевірили отримані знання за допомогою квізів Kahoot (дякуємо Лілі Деркач за допомогу).
Захід проходив під патронатом Проекту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Розвиток потенціалу молоді в Полтавській та Сумській областях», який реалізується ГО «Нова Полтава» в партнерстві з ГО «Центр Євроініціатив», за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID)