ПРАКТИКООРІЄНТОВАНЕ НАВЧАННЯ НА КАФЕДРІ ФІНАНСОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

В  рамках вивчення дисципліни «Фінанси різних форм бізнесу» студенти 2-го курсу бакалавратури 07 грудня 2021 року зустрілися в он-лайн форматі з головним економістом Державного підприємства «Тростянецьке лісове господарство»  Татаренком Денисом Миколайовичем, який поділився власним досвідом роботи на державному підприємстві.

Під час проведення зустрічі Татаренко Д. М. ознайомив студентів зі специфікою фінансового планування на державних підприємствах, а саме розповів про мету та завдання складання фінансового плану, зосередив увагу на процесі його затвердження, охарактеризував складові розділи фінансового плану, визначив основі фінансово-економічні показники, які враховуються в процесі складання фінансового плану.

Студенти-бакалаври мали можливість отримати відповіді на питання, які виникли під час спілкування з Татаренком Д. М.

Модератором зустрічі була лектор курсу к.е.н., доцент кафедри фінансових технологій та підприємництва Пігуль Н. Г.

Кафедра фінансових технологій та підприємництва висловлює вдячність Татаренку Денису Миколайовичу за вагомий внесок у практично-орієнтовану підготовку студентів!