Практико-орієнтований захід з представниками Грант Торнтон Україна

22 лютого 2024 року здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (ОПП «Банківська справа» та ОПП «Фінанси») та третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (ОНП «Фінанси, банківська справа та страхування» та ОНП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») відвідали практико-орієнтований захід з представниками провідної аудиторської та консалтингової компанії України – Грант Торнтон Україна. У форматі онлайн тренінгу партнерка компанії у сфері HR-послуг Ірина Туровська познайомила здобувачів освіти з напрямами роботи компанії та історією її успіху. Також спікер ознайомила учасників заходу з найбільш актуальними можливостями та надала корисні поради щодо побудови кар’єри у галузі аудиту та фінансового консалтингу.
У ході зустрічі своїм досвідом роботи у компанії Грант Тортон Україна, яка є провідним бізнес-консультантом та частиною глобальної мережі, поділилась старша аудиторка компанії та випускниця кафедри фінансових технологій і підприємництва – Єрмоленко Катерина. Розповівши про свій шлях розвитку від студентки до старшої аудиторки, Катерина надала цінні поради та вкотре підтвердила високу якість знань, які надає кафедра.
У кінці заходу здобувачі мали можливість пройти тестування та за його результатами отримати можливість співбесіди з HR-менеджерами Грант Тортон Україна щодо працевлаштування у галузі аудиту та фінансового консалтингу.
Дякуємо Ірині Туровській та Катерині Єрмоленко за цікаву зустріч та корисні поради щодо побудови успішної кар’єри!