Практичний досвід від професіоналу та поради щодо вибору напрямку професійної діяльності

30 листопада 2021 р. за ініціативи доцента кафедри фінансових технологій і підприємництва Дейнеки О. В. було проведено практико-орієнтоване заняття  з дисципліни «Проєктне фінансування» за участі Юлії Рибакової, асоційованого банкіра Відділу управління ризиками, корпоративного та проєктного фінансування ЄБРР на тему «Особливості проєктного фінансування за участі ЄБРР».  Пані Юлія ознайомила студентів з основними напрямами роботи ЄБРР, критеріями відбору інвестиційних проєктів та особливостями їх реалізації на засадах проєктного фінансування. Юлія Рибакова поділилися досвідом щодо особливостей реалізації інвестиційних проєктів за фінансової підтримки ЄБРР як в Україні, так і в зарубіжних країнах. До заняття долучилися студенти 2 курсу ОП «Державні та місцеві фінанси», «Банківська справа», «Фінанси та облік в підприємництві» в рамках вивчення курсу «Корпоративні фінанси» разом з викладачем, завідувачем кафедри фінансових технологій і підприємництва Гриценко Л.Л.

Юлія – наша успішна випускниця, вона також розповіла студентам про свою кар’єрну траєкторію та надала слушні поради щодо вибору майбутньої професійної діяльності.

Дякуємо пані Юлії за цікаву доповідь, пізнавальну презентацію, корисну інформацію, приділений час та професіоналізм!