Практикоорієтований майстер-класі від фахівців Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

12 квітня 2023 року студенти ОП ” Фінанси” другий ( магістерський) рівень гр. Ф.м. 22 та студенти ОП ” Державні та місцеві фінанси” бакалаврський рівень гр.Ф-01а, ОП ” Фінанси ” бакалаврський рівень гр.Ф-21, ОП ” Банківська справа ” бакалаврський рівень гр БС-21 долучилися до практично-орієтованого майстер-класу від фахівців Фонду гарантування вкладів фізичних осіб 💥Щиро дякуємо Ганні Лебідь та Вікторії Кремень за змістовну цікаву інформацію, яка відповідає не тільки сучасній законодавчій базі, а й викликам сьогодення 💥Модератором зустрічі була доцентка кафедри Людмила Рябушка.