«Практико-орієнтоване заняття з дисципліни «Комерціалізація технологій»

Промисловий зразок чи об’єкт авторського права, а може торговельна марка? У яких випадках оформлення права на який саме об’єкт інтелектуальної власності є доцільнішим та оптимальнішим  заради максимізація прибутку для бізнесу. Про все це дізналися наші студенти на практико-орієнтованому занятті.

Так 17 жовтня 2022 р. студенти 2 курсу спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», освітні програми «Електронний бізнес, фінанси та комунікації» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», групи ПТБ-11/1пе, ПТБ-11/1пе-2, ПТБ-11/2бфк, в межах дисципліни «Комерціалізація технологій», тема заняття «Об’єкти права інтелектуальної власності» (викладач Людмила Захаркіна) долучилися до вебінару «Дизайни: інструменти захисту та максимізації прибутку для бізнесу»  та розглянули питання:

1) як ідентифікувати дизайни та закріпити їх за бізнесом;

2) як  захистити дизайни продуктів, сервісів та оптимізувати часові та інші бізнес-ресурси;

3) промислові зразки чи авторське право: який спосіб краще обрати;

4) як побудувати IP портфоліо, яке не тільки захистить від конкурентів, а й максимізує прибуток.

Вебінар провела Катерина Мороз, старша ІР юристка, керівниця Практик управління брендами, дизайнами та авторськими правами IPSTYLE, яка поділилася практичним  досвідом та цікавими інсайтами.