ПРАКТИКО-ОРІЄНТОВАНЕ ЗАНЯТТЯ З ДИРЕКТОРОМ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДИРЕКЦІЇ ПАТ «НАСК «ОРАНТА» РЕЗНІК Н. М.

23 листопада 2023 року студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітніх рівнів «бакалавр» та «магістр» долучилися до зустрічі з Резнік Наталією Миколаївною, директором Сумської обласної дирекції ПАТ НАСК «ОРАНТА», на базі якої вже третій рік поспіль працює філія кафедри фінансових технологій і підприємництва для підвищення професійно-практичної підготовки здобувачів вищої освіти. В цьому році студенти відвідали філію і ознайомилися з особливостями роботи в страховій компанії в режимі онлайн.
Пані Наталія поділилася власним досвідом роботи в страховому бізнесі, зупинилася на особливостях роботи в страховій компанії, можливостях професійного зростання в страховому секторі, на прикладі діяльності страхової компанії «ОРАНТА» в Сумському регіоні розповіла про пріоритетні види страхування, на практичних прикладах довела необхідність страхування та розповіла про сучасні тенденції розвитку страхового ринку в цілому.
Кафедра фінансових технологій і підприємництва висловлює вдячність Наталії Миколаївні Резнік за цікаве фахове спілкування та вагомий внесок у практично-орієнтовану підготовку студентів! Також сподіваємося на майбутні змістовні зустрічі на базі філії вже в режимі офлайн!