Онлайн-заняття з практикуючим фахівцем Onfleet (USA, San Francisco)

23 листопада 2021 р. доцент кафедри фінансів і підприємництва Похилько С.В. провела  онлайн-заняття з дисципліни «Бізнес моделі цифрового підприємництва»  за темою «Аналіз цифрових бізнес моделей підприємств» для студентів групи  ЕН-82/1бфк. Практикуючий фахівець Вікторія Денисова, інженер з технічної підтримки Onfleet (USA, San Francisco) приєдналася до онлайн-класу.  Випускниця The Management Institute of Canada (MIC) MBA Management пані Вікторія охоче поділилася досвідом   про роботу даного підприємства, що забезпечує доставку товару. Розповіла про способи монетизації  онлайн додатку. А саме оформлення підписки різних рівнів для отримання послуг. Також доповідач звернула увагу на важливість взаємодії з клієнтами. Можливість створення екосистеми цифрових платформ за запитом клієнта. Питання кібербезпеки та конфіденційності клієнтської інформації також були висвітлені впродовж зустрічі.  Студенти розглянули декілька стаді кейсів, що розміщені на сайті Onfleet. До заняття  також долучилися студенти груп Ф-91р та  ЕН-91/2бфк, ЕН-91/4бфк-0, ЕН-01/1пе, ЕН-01/2бфк-0 (викладач доц. Антонюк Н.А).